Benefis 20-lecia kwartetu

ZAPROSZENIE NA KONCERT

KWARTET SMYCZKOWY ALTRA VOLTA

I JEGO GOŚCIE
sTANISŁAW sOYKA, eWA bŁACHNIO, gRZEGORZ pŁONKA, łUKASZ bYRDY, tOMASZ DROZDEK
BENEFIS 20-LECIA ZESPOŁU

To już 20 lat naszego koncertowania dla Państwa. Cieszymy się, że przez ten czas byliście cały czas z nami. 20 lat minęło zupełnie niepostrzeżenie i dopiero patrząc wstecz widzimy ile się przez ten czas zdarzyło pięknych dźwięków, w super miejscach ze znakomitymi artystami. Jubileusz 20-lecia to fantastyczna okazja, by uczcić wspólny czas - na jedyny możliwy sposób - koncertem.

Z tej okazji zorganizowaliśmy koncert specjalny - Altra Volta kwartet smyczkowy i goście - benefis 20 lecia kwartetu, który odbędzie się 22.11.2018 w Polskim Radio Katowice o godz 19.

Gośćmi kwartetu będą fantastyczni artyści, cudowni ludzie, z którymi nasze artystyczne drogi zetknęły się nie raz: Stanisław Soyka, Ewa Błachnio, Grzegorz Płonka, Łukasz Byrdy, Tomasz Drozdek.

Jest to dla nas wielki zaszczyt, że przyjęli nasze zaproszenie. Wejściówki - Radio Katowice: https://www.radio.katowice.pl/

Wiemy, że chętnych do przyjścia będzie więcej niż miejsc - dlatego Radio Katowice przygotowało Radiosesję - transmisję online na żywo - https://www.youtube.com/channel/UC30iDn14yeARYIoAcdvd8MA/featuredCieszymy się, że Radiosesja pomieści dowolną ilość słuchaczy ;-) Bądźcie z nami tego wieczora.

Dziękujemy Polskiemu Radio Katowice i Pani Ewie Ciastoń za wsparcie oraz naszym wspaniałym sponsorom: Firmie KLER, Grupa Gastronomia Śląsk, pączkarni Słowik.

Przez 20 lat zagraliśmy miliony nut, odwiedziliśmy setki sal koncertowych, domów kultury, szkół, przejechaliśmy i przelecieliśmy setki tysięcy kilometrów, spotkaliśmy się z tysiącami słuchaczy i..... współpracowaliśmy z dziesiątkami fantastycznych artystów, konferansjerów, którzy w sposób znaczący wpłynęli na to kim jesteśmy.

Nie byłoby by nas tutaj, gdyby nie nasze fantastyczne rodziny i przyjaciele, którzy zawsze nas wspierały i pomagały przez lata.

Dziękujemy Wam bardzo za to, że jesteście.

PARTNERZY WYDARZENIA

SPONSORZY

kler
ggstg