Benefis 20-lecia kwartetu Altra Volta

KATOWICE, POLSKA - POLSKIE RADIO KATOWICE - STUDIO KONCERTOWE

KWARTET SMYCZKOWY ALTRA VOLTA I JEGO GOŚCIE. BENEFIS 20-LECIA ZESPOŁU

sTANISŁAW sOYKA, eWA bŁACHNIO, gRZEGORZ pŁONKA, łUKASZ bYRDY, tOMASZ DROZDEK

To już 20 lat naszego koncertowania dla Państwa. Cieszymy się, że przez ten czas byliście cały czas z nami. 20 lat minęło zupełnie niepostrzeżenie i dopiero patrząc wstecz widzimy ile się przez ten czas zdarzyło pięknych dźwięków, w świetnych miejscach ze znakomitymi artystami. Jubileusz 20-lecia to fantastyczna okazja, by uczcić miniony wspólny czas w jedyny należyty sposób - uroczystym koncertem.


Z tej okazji zorganizowaliśmy koncert specjalny - "Kwartet smyczkowy Altra Volta i jego goście - benefis 20-lecia zespołu" - który odbył się 22 listopada 2018 w Polskim Radio Katowice o godz 19:00.


Gośćmi kwartetu byli fantastyczni artyści, cudowni ludzie, z którymi nasze artystyczne drogi zetknęły się nie raz: Stanisław Soyka, Ewa Błachnio, Grzegorz Płonka, Łukasz Byrdy oraz Tomasz Drozdek. Jest to dla nas wielki zaszczyt, że tak znakomici artyści przyjęli nasze muzyczne zaproszenie.

Wiemy, że chętnych do przyjścia będzie więcej niż miejsc - dlatego Radio Katowice przygotowało transmisję online na żywo dostępną poniżej 🔽🔽🔽🔽


https://www.youtube.com/watch?v=kI1D-9Flcnw&t=3s

Przez 20 lat zagraliśmy miliony nut, odwiedziliśmy setki sal koncertowych, domów kultury, szkół, przejechaliśmy i przelecieliśmy setki tysięcy kilometrów, spotkaliśmy się z tysiącami słuchaczy i... współpracowaliśmy z dziesiątkami fantastycznych artystów, konferansjerów, którzy w sposób znaczący wpłynęli na to kim jesteśmy.


Nie byłoby by nas tutaj, gdyby nie nasze fantastyczne rodziny i przyjaciele, którzy zawsze nas wspierały i pomagały przez lata.


Dziękujemy Polskiemu Radio Katowice i Pani Ewie Ciastoń za wsparcie oraz naszym wspaniałym sponsorom: Firmie KLER, Grupa Gastronomia Śląsk oraz pączkarni Słowik.


Dziękujemy Wam bardzo za to, że jesteście. Przed nami kolejne rocznice i mnóstwo muzycznych uniesień! Bądźcie z nami, ponieważ to dla was i dzięki wam jestesmy tutaj gdzie jesteśmy! 🙂

PARTNERZY WYDARZENIA

SPONSORZY

kler
ggstg