Międzynarodowa Konferencja Gospodarcza "Confcommercio Nationale 2023" na Sardynii

Villasimius, SARDYNIA, Włochy

ALTRA VOLTA NA MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI "CONFCOMMERCIO NATIONALE 2023" NA SARDYNII

Pod koniec września 2023 roku na zaproszenie naszego przyjaciela Martino Crespi -  CEO Martino Crespi Events wzięliśmy udział w niewykle uroczystym oraz prestiżowym wydarzeniu - Międzynarodowej Konferencji "CONFCOMMERCIO NATIONALE 2023" zrzeszająca ponad 700 tys. przedsiębiorstw z całych Włoszech oraz będąca największym tego typu stowarzyszeniem przedsiębiorców w tym kraju. Wydarzenie miało miejsce w przepięknych okolicznościach nadmorskiego kompleksu VOI Tanka Village w mieście Villasimius na południowym wybrzeżu Sardynii.


Wspólnie z powiększonym składem włoskich muzyków projektu ARIA wykonaliśmy spektakularną galę muzyki filmowej, gdzie wraz z multimedialną projekcją w tle wykonaliśmy największe i najbardziej znane motywy przewodnie muzyki filmowej znane z takich dzieł jak "Gladiator", "Lista Schindlera" czy "Ojciec Chrzestny".


Warto nadmienić, że był to początek naszej wielkiej przygody, w trakcie której wraz z tym projektem zwiedzimy największe włoskie teatry! Najbliższy koncert będzie miał miejsce początkiem stycznia 2024 roku w mieście  Triest – portowym mieście w północno-wschodnich Włoszech, na który już teraz serdecznie zapraszamy i zachęcamy do śledzenie relacji, które pojawią się po koncercie.


Do zobaczenia! 👋👋👋