Altra Volta leci do Chin

altra volta

Leci do Chin

Na zaproszenie Konsulatu Generalnego RP w Chengdu już za kilka dni wyruszymy w naszą podróż do Chin. Oczywiście nie omieszkamy zasypać Was zdjęciami z wyjazdu

Chiny

Wygląda na to, że nasz pobyt będzie baaaardzo pracowity i niezwykle bogaty. W ramach odbywającego się w Chengdu Polish Golden Autumn w programie pobytu mamy 2 koncerty (3 listopada 2017 w sali Tianfu Concert Hall oraz 4 listopada 2017 w sali Sichuan Conservatory of Music), wizytę w Radio Sychuańskim, audycję w TV Sychuan, wykład o muzyce polskiej w Bibliotece Sychuańskiej i Master Class w Sichuan Conservatory of Music. Jesteśmy jednak pewni, że znajdziemy chwilę żeby zwiedzić przepiękne Chengdu i wpaść z wizytą do misia pandy.

Gdyby, jakimś większym lub mniejszym cudem, ktoś z Państwa był w mieście w czasie naszego pobytu w Chengdu - zapraszamy na koncert 3. listopada o godz. 19:00 do Tianfu Concert Hall.

Bardzo dziękujemy Pani Konsul i Pani Wicekonsul za ogrom włożonej pracy w przygotowaniach koncertów i innych imprez towarzyszących. Trzymajcie kciuki, by ilość startów i lądowań była taka sama.