Grzegorz Płonka Radio Katowice Altra Volta kwartet Jacek Dzwonowski, Aleksandra Marko-Lech Michał Lech Leszek Sojka Tomasz Drozdek Krzysztof Kurek

Polskie Radio Katowice - fotorelacja z sesji nagraniowej do najnowszej płyty Grzegorza Płonki. Na płycie znajdzie się 13 pieśni z regionu śląskiego wybranych ze zbioru wydanego przez Juliusa Rogera w 1863 r.

Tan Dun Hero For the world

A oto efekt naszej fascynacji Chinami - kulturą, ludźmi, krajem.

Koncert Altra Volta & Łukasz Byrdy - "Chopin i Przegląd Polskiej Muzyki Filmowej"

Koncert Altra Volta & Łukasz Byrdy - "Chopin i Przegląd Polskiej Muzyki Filmowej" <肖邦&波兰电影音乐全景>
3.11.2017 r. mieliśmy przyjemność wystepować wraz z pianistą Łukaszem Byrdy w nowo wybudowanej, wspaniałej sali Tianfu Concert Hall w Centre for China-Europe Cooperation.

Na zaproszenie Konsulatu Generalnego RP w Chengdu już za kilka dni wyruszymy w naszą podróż do Chin. Oczywiście nie omieszkamy zasypać Was zdjęciami z wyjazdu

IFLA Parl Sejm Senat Sala Kolumnowa koncert kwartetu smyczkowego Altra Volta 2017

Z radością prezentujemy kilka fotek z koncertu, który mieliśmy przyjemność zagrać 16 sierpnia 2017r. na zaproszenie Kancelarii Senatu Rzeczpospolitej Polskiej.

Sejm Ifla Parl 2017 koncert

Z dumą spieszymy z wiadomością, że dziś wystąpimy w budynku Sejmu RP.

A na naszym kanale YouTubowym pękła duża bańka (a dokładnie 1.000.061) oglądnięć

Juliusz Ursyn Niemcewicz i jego goście festiwal

W najbliższą niedzielę, 9 lipca 2017r. będzie można usłyszeć nas dwukrotnie.

O godzinie 16:00 zapraszamy do Parku Kahla w Bytomiu na festiwal Muzyka Narodów, gdzie wraz ze znakomitymi solistami - Juliuszem Ursynem-Niemcewiczem, Nairą Ayvazyan oraz pianistką Katarzyną Rzeszutek zaprezentujemy Państwu muzykę Węgier - krainy Tokajem płynącej.

Z kolei o godzinie 19:00 zapraszamy na III Toszecki Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej A.D. 2017 do Kościoła Parafialnego pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Toszku.
Organy - Stanisław Pielczyk